Компанія Renault випускатиме електрокари під «бюджетним» брендом Dacia. Про це виданню Digi 24 розповів комерційний директор румунського підрозділу Renault.

До такого кроку компанію, серед іншого, підштовхнула недавня заява французької влади про те, що вони заборонять продаж бензинових і дизельних машин на території країни до 2040 року, а також збільшення субсидії на купівлю нового електромобіля в Румунії.

«Найбільший тренд в автомобільній індустрії всього світу – більше підключених, електричних і автономних автомобілів. І Dacia поза сумнівом є частиною цієї трансформації.

До 2040 року [коли Франція перестане продавати ДВЗ-автомобілі] ще досить далеко, але не настільки, щоб ми не планували власну участь в цьому напрямі» – відмітив комерційний директор підрозділу Renault Romania.
На даний момент розмір румунського автопарку електрокарів і гібридів не перевищує 1% від загального числа машин. У Франції доки тільки 4% продажів доводиться на «зелені» автомобілі. Звичайно, такі цифри не задовольняють уряди країн.