Компанія Daimler Trucks розпочала постачання своєї електричної вантажівки FUSO eCanter до Великої Британії. Перші дев’ять машин вже доставлено трьом корпоративним клієнтам – кур’єрській службі DPD, логістичній фірмі Wincanton і виробникові хлібобулочних виробів Hovis. Вантажні електромобілі працюватимуть в Лондоні та його околицях.

Світова прем’єра FUSO eCanter відбулася минулого року. Модель, розроблена компанією Mitsubishi Fuso Truck and Bus, що входить до Daimler Trucks, оснащується 180-сильним електродвигуном і шістьма блоками 420-вольтів літій-іонних акумуляторів по 13,8 кіловат-годин кожен. Вантажопідйомність 7,5-тонного електромобіля досягає 4,5 тонни, дальність пробігу на одному заряді – скромні 100 км.

FUSO eCanter вже пройшов понад 90 тис. км дорожніх випробувань – до Лондона невеликі партії були поставлені в Нью-Йорк, Токіо і Берлін. Для Європи та Америки вантажівку випускають у Трамагалі (Португалія), для Азії – в японському Кавасакі. На тестовому етапі Mitsubishi Fuso Truck and Bus планує випустити близько 500 таких машин, а дійсно серійне виробництво почнеться у 2019 році. Під новою маркою E-FUSO також збираються виробляти 23-тонну електровантажівку на основі концепту Vision One. Крім того, у Daimler є в арсеналі 25-тонний Mercedes Urban eTruck – останній повинен скласти реальну конкуренцію Tesla Semi.