На міжнародному мотор-шоу в Токіо компанія Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC), що належить концерну Daimler, оголосила про створення нового бренду E-FUSO, під яким випускатимуться електричні вантажівки і автобуси. Як флагман майбутньої лінійки виробник представив концепт E-FUSO Vision One – його передбачається вивести на ринок протягом найближчих чотирьох років.

E-FUSO Vision One – вантажівка з повною масою близько 23 тонн і корисним навантаженням в 11 тонн. В порівнянні з дизельним аналогом новинка здатна перевозити всього на 2 тонни менше, при цьому у неї є важлива перевага – доступ в міста з жорсткими екологічними обмеженнями. Модель розрахована на установку батарей місткістю до 300 кіловат-годин, повного заряду вистачає на 350 км шляху. Акумулятори, до речі, поставляються «дочкою» Daimler – фірмою Deutsche Accumotive, а після експлуатації інша «дочка» – Mercedes-Benz Energy – повторно використовує їх у своїх стаціонарних накопичувачах енергії.

У FUSO вже є одна серійна електрична модель – eCanter з повною масою в 7,5 тонн і вантажопідйомністю до 3,5 тонн. Ця вантажівка також розрахована тільки на роботу в місті, оскільки на одному заряді він може проїхати лише 100-120 км. Виробник вже поставив невеликі партії eCanter першим клієнтам в Японії і США, а до 2019 року він налагодить по-справжньому масовий випуск.