1 червня в Берліні німецький концерн Daimler AG і його китайський партнер BAIC Group підписали угоду про розширення співпраці в області «електромобілізації» Китаю. На заході були присутні канцлер Німеччини Ангела Меркель і прем’єр держради Китаю Лі Кецян.

У Daimler і BAIC вже є спільне підприємство – Beijing Benz Automotive Co. Це найбільший в світі завод з виробництва легкових Mercedes, який випускає моделі C-Class, E-Class, GLA і GLC. Підприємство було засновано в 2005 році, до листопада 2016- го з його конвеєра зійшло понад 1 млн машин. Тепер альянс збирається модернізувати виробничі потужності, підготувавши їх для випуску електрокарів. Крім того, Daimler купить міноритарну частку в Beijing Electric Vehicle Co., Ltd. (BJEV) – «дочці» BAIC, яка спеціалізуються на електромобілях. На сьогоднішній день модельний ряд BJEV включає більше десятка моделей.

Відзначимо, що у Daimler вже є один електромобільний альянс з китайцями – BYD Daimler New Technology (BDNT). Спільне з BYD Auto підприємство випускає електрокари під торговою маркою Denza.

В той же день в Берліні Ангела Меркель і Лі Кецян взяли участь в створенні ще одного німецького-китайського ппідприємства, яке буде розробляти і виробляти електромобілі. Його заснували компанії Volkswagen Group і JAC (Anhui Jianghuai Automobile).

Via: Carscoops