Американcько-британський електромобільний стартап Detroit Electric, який цієї весни отримав від китайців 1,8 млрд доларів на розвиток, визначився з тим, куди вкладе отримані кошти. Компанія, практично повністю зникла з наших радарів в останні місяці, готова знову заявити про себе. Автовиробник з «історичним» ім’ям візьме участь у виставці Low Carbon Vehicles некомерційної організації Cenex – найбільшому у Великобританії заході, присвяченому автомобілям з альтернативними силовими установками. Відбудеться він 6-7 вересня в Бедфордширі.

На виставці Detroit Electric розповість про плани, які стосуються випуску цілої лінійки пасажирських електромобілів. Стратегія, розроблена у рамках спільного з китайською групою Far East Smarter Energy підприємства, припускає, зокрема, істотне розширення інженерно-виробничого центру в Уорикширі. До весни наступного року Detroit Electric збирається додатково найняти 150-200 фахівців.

Зараз у Detroit Electric є спорткар SP:01, який, до речі, можна купити в Україні. У 2019 році модельний ряд повинен поповнити кросовер, а двома роками пізніше вийде седан.