Власникам BMW i3 і Nissan Leaf в США стане зручніше користуватися своїми електромобілями – цього року автовиробники відкриють для них ще 50 зарядних станцій. Ці зарядки увійдуть до мережі, яку BMW і Nissan розвивають з кінця 2015 року спільно з компанією EVgo – провідним оператором громадських зарядок в США.

Кожна станція EVgo оснащена 50-кіловатним пристроєм з подвійним портом, який підтримують коннектори CCS і CHAdeMO. За 25-30 хв батареї BMW i3 і Nissan Leaf заряджаються тут на 80%. Хоча пункти заряджання будувалися спеціально для BMW і Nissan, користуватися ними можуть власники будь-яких електрокарів з аналогічними коннекторами.

На сьогодні зусиллями двох автовиробників в США створено 174 зарядки, які розташовані в 33 штатах. За даними BMW і Nissan, більше 90% американських власників BMW i3 і Nissan Leaf живуть поряд з такими пунктами. В цілому ж мережа EVgo включає близько 670 публічних зарядок по всій країні.

Тим часом в Європі альянс автовиробників, до якого входять BMW, Daimler, Ford, Audi і Porsche, збирається побудувати Європі власну мережу зарядних станцій потужністю до 350 кіловат. Вона включатиме 400 зарядних станцій.

Via: Electrek