У відповідь на намір Франції повністю заборонити продажі бензинових і дизельних машин директор відділення електромобілів Nissan в Європі Гарет Дансмор пообіцяв, що до 2020 року до 20% усіх авто бренду на європейському ринку будуть повністю електричними. Відповідну заяву топ-менеджера приводить Reuters.

«Я упевнений, що до 2020 року що ми продаватимемо до 20 відсотків транспортних засобів з нульовим рівнем викидів від нашого загального об’єму, і це співвідношення буде тільки зростати», – заявив пан Дансмор.

Nissan – один з провідних гравців автомобільного ринку Європи: в рік компанія реалізує в регіоні понад 600 тис. машин. При цьому зараз на електромобілі доводяться менше 5% продажів. У японської марки їх два – хетчбек Leaf і фургон e-NV200.

Виходить, що в найближчі три роки Nissan повинен збільшити європейські продажі електрокарів з нинішніх 30 до 120 тис. в рік. Як саме передбачається досягти такого показника – не цілком ясно. Очевидно, що деякі надії пов’язані з новим Leaf, який представлять цього вересня. Також, мабуть, компанії доведеться вивести на ринок нові EV-моделі.