У 2030 році найспортивнішим автомобілем з модельної лінійки Porsche буде електрокар. З такою заявою в корпоративному інтерв’ю виступив глава Porsche Олівер Блюм. Він навіть не виключив, що рано чи пізно культова модель 911 – і та перейде на електротягу.

При цьому Блюм вважає абсурдним говорити про терміни повної відмови від двигунів внутрішнього згорання для Porsche. Проте, саме з електромобілями він пов’язує майбутнє марки.

Зусилля, які автопрому доведеться докласти для переходу до виробництва електрокарів, Блюм назвав «геркулесовими». Він позначив і головні проблеми. Це недостатній запас ходу нинішніх електромобілів, тривалість часу зарядки, сумніви в «чистоті» вироблення електроенергії, а також ризики скорочення робочих місць в індустрії, пов’язані з простішою технологією виробництва електрокарів.

Наступного року у Porsche з’явиться перша повністю електрична модель – Mission E. Блюм підтвердив, що вона стане основою для цілого сімейства електромобілів. Крім того, вже зараз компанія пропонує моделі Cayenne і Panamera з плагін-гібридним приводом – такі версії дуже популярні.