Підконтрольна Volvo марка Polestar продовжує підігрівати інтерес до своїх перших моделей. Нещодавно компанія ділилася інформацією про свій первісток – купе Polestar 1, тепер же черга дійшла до другої моделі Polestar 2, яка конкуруватиме з Tesla Model 3.

Як повідомляє портал Roadshow з посиланням на шеф-дизайнера марки Томаса Інгелата, друга модель Polestar будуватиметься на базі шасі CMA (Compact Modular Architecture), яке було розроблено спільно фахівцями Volvo і Geely. Ймовірно, новинка буде седаном, оскільки Томас Інгелат сказав, що йдеться про прямого конкурента Tesla Model 3. Це також означає, що автомобіль коштуватиме у базі близько 35-40 тис. доларів.

Також керівник Polestar підтвердив, що модель Polestar буде представлена в середині наступного року – одночасно з купе Polestar 1, а її виробництво почнеться на початку 2020 року. Проте на відміну від гібридного купе Polestar 1, Polestar 2 буде повністю електричною моделлю.

Незабаром після випуску Polestar 2, компанія візьметься за великий кросовер Polestar 3, який буде чимось середнім між флагманським купе Polestar 1 і масовим седаном Polestar 2.