Італійське ательє GFG Style, засноване у 2015 році сім’єю легендарного автомобільного дизайнера Джорджетто Джуджаро, представило свій новий концепт Sybilla. Седан названий на честь міфічної давньоримської провісниці, а також на честь матері майстра, якому цього року виповнюється 80 років.

Концепт створений спільно з китайською компанією Envision, що займає в Піднебесній друге місце з генерації «чистої» електрики – за допомогою вітряних станцій. Тому, з технічної точки зору Sybilla цікава тим, що цей автомобіль повністю інтегрується в електромережу, не лише отримуючи електрику для зарядки, але й ділячись нею з іншими споживачами.

До руху машина приводиться чотирма електромоторами – по два на кожній осі. Батарея розміщена під підлогою, завдяки чому в салоні відсутній центральний тунель. Місткість акумуляторів, як сказано в релізі, може бути, наприклад, 75 кВтгод.

З точки зору дизайну, седан Sybilla цікавий, в першу чергу, незвичайними дверима. Передні являють собою об’єднану дахом П-подібну конструкцію, яка з’їжджає вперед. Задні двері – це «крила чайки», як у Tesla Model X.
Новинку демонструватимуть на автосалоні в Женеві, який відкривається на початку березня.

gfg-style-envision-electrocar-concept