Німецька компанія Electric Brands розробила електромобіль, який дозволяє покупцям самостійно «перемикати» дизайн машини, немов конструктор Lego. eBussy може бути представлений відразу ж у 10 різних конфігураціях кузова: кабріолет, універсал, пікап або фургон, туристичний автобус або навіть позашляховик для бездоріжжя.

eBussy має цифрові зовнішні дзеркала заднього виду, систему зв’язку, що керується мобільним додатком, і «гнучке» кермо, яке можна переставити на ліву чи праву сторону в залежності від запиту водія.

Повної зарядки невеликого акумулятора машини вистачає на 200 км, проте окремо можна замовити збільшену ємність, тоді запас ходу складе до 600 км. Час зарядки становить близько 3 годин.

«ЕBussy був розроблений відповідно до принципу Lego», – пишуть у Electric Brands. «В залежності від варіанту шасі, ви можете легко і швидко адаптувати свій eBussy до ваших потреб. Вам не потрібні ніякі спеціальні інструменти, ви не повинні працювати в NASA, просто іноді потрібна невелика допомога, щоб зняти модуль і поставити інший».

еBussy також пропонує два типи шасі: один для їзди дорогами, а інший підходить для офф-роуда. Кожен з них може йти в комплектації з будь-яким видом кузова.

Варіант «автобус» – ідеально підходить для дальніх поїздок великою компанією, «ящик» – для невеликих перевезень, «пікап» – для відкритих вантажних перевезень, а «кемпер» –  для тих, хто вирушає у далеку подорож і потребує холодильника, плити і телевізора.

Кожна з цих конфігурацій має свою ціну, однак творці стверджують, що навіть після придбання будь-якої з модульних конструкцій деякі деталі можна буде докупити окремо, щоб зробити інший форм-фактор.

Ціни на найпростішу комплектацію eBussy будуть починатися з 15 800 євро, найдорожча модель «кемпер» буде коштувати близько  28 900 євро.