Дешевим електромобілем марки Volkswagen вартістю всього 18 000 євро стане все лише компактна модель e-Up! наступного покоління. Автомобілю збільшать ємність батареї і запас ходу, проте він збереже субкомпактні розміри.

Раніше видання Bloomberg повідомляло про те, що такий автомобіль буде компактним кросовером. Однак сайт InsideEV поспілкувався з главою американського підрозділу Volkswagen Меттом Ренні, який раніше працював в Tesla, і він спростував дану інформацію.

За словами Ренні, Volkswagen дійсно готує ціле сімейство електромобілів на новій платформі MEB, але дешевої моделі за 18 000 євро серед них не буде. Найдоступнішим електромобілем марки залишиться якраз e-Up !, нове покоління якого з’явиться у 2020 році. Його ціна якраз і складе 18 тис. євро.

Перше покоління e-UP! було сконструйовано на основі бензинової машини і оснащується 18,9-кіловат-годинною батареєю. Одного заряду такому електрокару вистачає не більше ніж на 160 км. До, речі, нещодавно цей електромобіль Фольксваген подешевшав – так, у Європі його ціна складає тепер 23 тис. євро.