Директор з розробки автомобілів Ford Даррен Пламер опублікував велику статтю на платформі Medium, в якій несподівано показав перший тизер нового електричного кросовера. Як заявлялося у ЗМІ раніше, SUV буде виконаний в стилістиці Ford Mustang. І розміщене фото це підтверджує: новинка отримає ліхтарі, що  чітко натхненні легендарним спорткаром (складаються з трьох секцій), та м`язові форми кузова з широкими виступами.

Пламер, на жаль, не розповів нічого нового про цей електрокар. Автомобіль з’явиться у 2020 році і зможе проїжджати 480 км на одному заряді. Ford також обіцяє зробити свій електричний кросовер найдоступнішим на ринку.

Спочатку електромобіль планували назвати Mach 1 на честь легендарної версії Mustang, проте фанати цього спорткара висловили своє невдоволення і, за останньою інформацією, від імені відмовилися. Не виключено, що в результаті машина отримає ім’я Model E.

Цікаво, що ім’ям Model E спочатку Ілон Маск планував назвати Tesla Model 3, щоб назви моделей S, E, X та Y утворювали слово “sexy”. Однак з’ясувалося, що марка Model E давно закріплена за концерном Ford, який відмовився віддати її Маску. Останній у відповідь заявив, що “Ford намагається заборонити секс”.

Всього в планах концерну Ford до 2020 року випустити аж 16 електромобілів, а також 24 гібридні машини.