Глава Tesla Ілон Маск дав інтерв’ю популярному відеоблогеру Маркусу Браунлі, в якому, серед іншого, заявив, що його компанія може розробити компактний електрокар за 25 тис. доларів. За словами гендиректора Тесла, на створення такої моделі піде “три роки важкої праці”.

Ті електромобілі Tesla, що випускаються сьогоді, конкурують, переважно, з паливними моделями преміальних брендів. Що ж до потенційного нового електрокара, який за розмірами був би близьким до молодших моделей Audi, BMW або Mercedes-Benz, то він вже не відноситиметься до преміум-сегменту.

Конкретних планів щодо бюджетного електромобіля у Маска поки що немає: наразі перед компанією стоїть завдання налагодити виробництво Tesla Roadster 2 покоління, кросовера Model Y, тягача Semi та пікапа, відомого просто як Tesla Truck. Проте, випуск моделі за 25 тис. доларів напевно посилив був позиції Tesla – за умови, що з таким цінником вона залишалася б прибутковою. Для розуміння, найдоступніший седан Model 3, який коштує від 49 тис. доларів, в США вже продається краще, ніж Mercedes C-Class, BMW 3-Series та Audi A4 разом узяті. При цьому наступного року повинна вийти довгождана версія «трійки» з меншою батареєю і без преміального салону – вона коштуватиме від 35 тис доларів.