Автомобілі Tesla отримали нове оновлення, разом з яким в налаштуваннях з’явився пункт “режим тестування викидів”. За ним ховається чергова “пасхалка” з імітацією “пуків” за запитом або при кожному включенні покажчика повороту.

Всього водієві доступно шість “пуків”, сьомий відтворює один зі звуків у хаотичному порядку. Назви звуків пов’язані з компаніями Маска або функціями в автомобілях Tesla. Серед них є Not a Fart (в цьому році Маск продав партію вогнеметів під назвою Not a Flamethrower), Short Shorts Ripper (відсилає до торговців акціями без покриття), Falcon Heavy (велика ракета SpaceX).

За допомогою мультимедійної системи можна налаштувати, в якій саме частині салону пролунає “пук”. Також є “романтичний” режим, в якому на екрані буде відображатися палаючий вогонь в каміні. Крім того, в “пасхалці” є звук Ludicrous Fart (режим максимальної тяги в Tesla називається Ludicrous Mode), Neurastink (Маску належить фірма Neuralink, що займається розробкою нейрокомп’ютерних інтерфейсів), Boring (натякає на проекту тунелів The Boring Company). Сьомий звук має назву “Я такий непередбачуваний” (I’m so random).

Окрім цього, електромобілі Тесла отримали і практичні оновлення ПО: зокрема, тепер обігрів сидінь та керма можна включати, виключати та регулювати через смартфон. У зимовий період, коли електрокар потрібно прогріти перед поїздкою, це дуже важливо.