Компанія Skoda опублікувала ескізи інтер’єру свого першого електромобіля – концептуального купеобразного кросовера Vision E. Шоу-кар отримав кузов без центральної стійки з розпашними дверима, за якими ховається просторий салон з чотирма окремими кріслами з електроприводом. Коли двері відкриті, сидіння обертається на кут до 20 градусів, полегшуючи посадку, а потім автоматично повертається в початкове положення.

skoda2_0

Компонування без центрального тунеля дає максимум вільного простору. Для кожного пасажира передбачені дисплеї – вони вмонтовані в передню панель і спинки передніх сидінь. У підлокітники вбудовані пульти управління розважальною системою. У кожних дверях автомобіля є відсік для смартфону з безпровідною зарядкою.

skoda1

Як повідомлялося раніше, Skoda Vision E оснащений двома електромотори, що видають в сукупності 306 к.с. Крос-купе може розганятися до 180 км/год і проїхати на одному заряді до 500 км за європейським циклом  NEDC.

vision-e-front

Технічно цей кросовер є «братом» концептів Volkswagen I.D. – він побудований на тій же «фольксвагенівській» платформі MEB, розробленій спеціально для електромобілів. Хоча сам по собі Vision E не піде в серію, на його основі будуть створено п’ять електромобілів, які Skoda випустить до 2025 року. Повністю концепт розсекретять на автосалоні в Шанхаї, який відкриє 19 квітня.

Via: Autocar