Влітку у тизерному відео нового електричного позашляховика Hummer концерн General Motors заінтригував обіцянкою реалізувати в автомобілі так званий «режим краба». Автоконцерн навіть вибрав краба символом відродженої марки Hummer.

Тепер підрозділ GM, компанія GMC, опублікував нове відео, в якому пояснюється принцип дії системи з такою назвою.

Автомобіль отримає повнокероване шасі, що дозволяє повертати не тільки передні, але й задні колеса. Причому на досить великий кут.

Власне, повнокеровані шасі зустрічаються не так вже й рідко, щоправда, зазвичай вони працюють трохи за іншою методикою. Задні колеса повертаються на менший кут, ніж передні. На малих швидкостях вони повертаються в протилежну сторону, зменшуючи діаметр розвороту. А на високих швидкостях – в ту саму сторону, що і передні, стабілізуючи автомобіль при зміні смуги.

А ось у електромобіля Hummer «режим краба» буде працювати інакше. По-перше, задні колеса зможуть повертати на той самий кут, що і передні. По-друге, на малих швидкостях вони стануть повертатися в ту саму сторону. Завдяки цьому автомобіль зможе, подібно крабу, рухатися на бездоріжжі хай не боком, але по діагоналі, не змінюючи при цьому свого становища щодо вертикальної осі.

Наскільки це допоможе долати бездоріжжя не зовсім зрозуміло. Однак очікується, що ця система прцюватиме спільно з індивідуальними електроприводами кожного з коліс загальною потужністю 1000 к.с., що забезпечить ідеальну реалізацію тяги на складних покриттях.

Ще один важливий момент – у відео розкривається дата дебюту GMC Hummer EV – 20 жовтня 2020 року.

Продаж електричного позашляховика і пікапа (так, авто буде одразу у двох таких типах кузову і поки що показали лише їхні силуети) відродженої марки Hummer почнеться у 2022 році.