Американський стартап Lucid ось-ось почне випускати електричний седан Air: 9 вересня буде представлена його ​​серійна версія. Водночас у компанії вже готова наступна модель – кросовер. Її помітили під час зйомок рекламної фотосесії в Каліфорнії.

Автомобіль випадково зустрів на дорозі користувач твітера з ніком Coast Redwoods, він-то і встиг зробити знімок. До цього очікувалося, що першу фотографію новинки публіка повинна була побачити у день прем’єри седана Air.

Другий автомобіль вбере у себе основні стилістичні особливості седана Air. Тут теж використовується контрастний дах з панорамним склінням, задній світлодіодний вогонь на всю ширину кузова, заховані врівень дверні ручки та в цілому монументальні пропорції.

Про електричний кросовер Lucid відомо тільки те, що він буде побудований на платформі Air і мало чим поступиться «донору» по частині динаміки і запасу ходу. Можна припустити, що друга модель також отримає батарею на 130 кіловат-годин (і запас ходу близько 800 км): раніше виробник стверджував, що велика ємність тягне сильне зростання ваги автомобіля і не має сенсу її збільшувати.

Lucid будує далекосяжні плани: стартап має намір випустити мільйон електромобілів до 2027 року. Завод буде побудований в штаті Арізона. З урахуванням тріумфу Тесли, світ тепер знає, що ці показники цілком досяжні. Однак Lucid належить виконати величезну роботу, щоб стати дійсно настільки ж успішною.