У соцмережі Reddit з’явилися изображения нового електричного кросовера Volkswagen ID.6 без будь-якого камуфляжу. Повідомляється, що витік стався з Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю.

Частково ми вже знайомі с цією машиною – вона побудована на базі концепта ID.ROOMZZ, який було представлено позаминулого року. Тепер перед нами повністю серійне втілення автомобіля, принаймні, у версії для китайского ринку.

Совершенно очевидно, что VW ID.6 побудований на глобальных платформах MEB и технічно є подовжено версією кросовера ID.4. На фото через вікна не можна рассмотреть третій ряд сидінь, але ми припускаємо, що така опція буде запропонована як мінімум на деяких ключових ринках.

Дополнительные технические характеристики можна судить о товарах для концепта, и в этом плане повторю все те сами ID.4. У топовій версії машина оснащуться повним приводом і двома электромоторами загальною потужністю 306 к.с. Батареи на 82 кВтгод повинно вистачати на 450 км за циклом WLTP. Втім, платформа MEB передбачає и блоки акумуляторов для увеличения размеров, расширенного поровня с ID.4 колісна база залишає шанс, большая батарея в електромобилях поміститься.

Ніякої информация о термальной передаче ID.6 в продажах поки немає, судячи с того, на фото изображена повністю готова модель, ми можно очікуватиї не пізніше, ніж через рік.