Компанія Ford опублікувала перший тизер нового пікапа F-150, оснащеного повністю електричною силовою установкою. На затемненому зображенні видно передную частину моделі, яка стане на конвеєр нового підрозділу заводу Ford Rouge к Дірборні – Rouge Electric Vehicle Center, призначеного для складання електрокарів. Крім того, компанія розсекретила деякі характеристики майбутньої моделі.

Форд запросто міг не виділяти електричну версію F-150 на тлі бензинових. Однак для неї розробляється унікальний дизайн. Електрична версія отримає особливу заглушку «решітки радіатора» з тривимірним малюнком. Денні ходові вогні об’єднані світловий смугою в єдину П-подібну форму, а з боків розташовані невеликі фари. Велика смуга нагадує оптику моделей стартапу Rivian, в розроблення яких Ford раніше вклав півмільярда доларів.

Звичайний Ford F-150

Також Ford розповів, що електричний F-150 отримає два електромотора, які забезпечать «більше потужності й крутного моменту, ніж в будь-якому іншому F-150». Це означає, що такий пікап буде володіти віддачею понад 450 і 700 Нм: відповідні характеристики має F-150 Raptor з бітурбо V6 об’ємом 3,5 літри.

До того ж, пікап з батарейками виявиться найшвидшим у лінійці. Водночас F-150 EV збереже свої практичні властивості, зокрема, вантажопідйомність та можливість буксирувати важкі причепи.

Оскільки під капотом більше не буде двигуна внутрішнього згоряння, там облаштують додаткові місце для зберігання речей.

Новинка відправиться на конвеєр в середині 2022 року.