Маленький кросовер Hyundai Kona, який дебютував цього літа, отримає повністю електричну версію. Чутки про це пішли ще до прем’єри звичайної моделі з ДВЗ, а тепер з’явилося і документальне підтвердження – шпигунські знімки, на яких замаскований автомобіль «заправляється» на зарядній станції.

Істотної різниці в дизайні між стандартним і електричним Kona, мабуть, не буде, хоча на лицьовій панелі EV з’явиться зарядний порт, а вихлопна система, зрозуміло, зникне за непотрібністю. На початку червня німецький журнал Auto Bild писав, що електромобіль вийде на ринок восени 2018 року за ціною від 35 тисяч євро і оснащуватиметься батареєю місткістю понад 50 кіловат-годин, яка забезпечить запас ходу приблизно в 350 км в реальних умовах. За новими, але також неофіційним даним, для Kona EV запропонують два акумуляторні блоки – на 40 і 64 кіловат-години. І батареї, і електромотор поставлятиме LG, чия начинка також використовується, наприклад, в електрокарі Chevrolet Bolt.

У Hyundai вже є серійний електричний хетчбек Ioniq Electric з 120-сильним електромотором і батареєю на 28 кВтгод що дозволяє проїхати близько 200 км.