Електричний хетчбэк сімейства Volkswagen I.D. буде коштувати на 7-8 тисяч доларів дешевше, ніж найдоступніший автомобіль в лінійці Tesla – Model 3. Про це заявив голова стратегічного напряму групи VW доктор Томас Седран на автомобільному форумі в Мюнхені.

Зараз ціна не є офіційною, оскільки Седран розраховує на те, що вартість акумуляторів значно впадуть до моменту запуску автомобіля, який відбудеться в 2020 році. За його словами, літієво-іонні батареї нині коштує від 150-200 євро за кіловат-годину, але він очікує, що в майбутньому цифра впаде до менше ніж 100 євро за кіловат -годину.

Крім того, це твердження, проте, вимагає деяких уточнень. По-перше, доктор Седран не уточнив, про яку ціну Model 3 йде мова – раніше голова Tesla Ілон Маск говорив, що середня ціна машини складе 42 тис. доларів, тоді як базова вартість – 35 тис. Таким чином, базовий VW I.D. Може коштувати як 27 тис. доларів, так і ті ж 35 тис. – залежно від того, яку ціну Tesla брати в увагу.

Крім того, електрокар Volkswagen з’явиться лише, як було згадано вище, в 2020 році – на той час вартість Tesla може змінитися. Нарешті, незрозуміло – чи можна взагалі відносити Tesla Model 3 і Volkswagen I.D. до одного класу. Відомо лише, що за запасом ходу VW буде порівнянний з Tesla, проте, і найімовірніше, поступиться останній по динаміці, і оснащенню.