Наступного року, через чотири роки після початку виробництва, електричний хетчбек BMW i3 переживе своє перше по-справжньому серйозне оновлення. Про це повідомляє німецька газета Welt am Sonntag з посиланням на джерела в компанії.

В ході рестайлингу моделі зміниться дизайн лицьової частини і корми, а також з’являться нові технології, у тому числі – нова АКБ. Цього літа BMW i3 вже отримав на додаток до початкової батареї ємкістю 22 кВтч акумулятор на 33 кВтг. Він збільшив запас ходу на 50% – до 300 км на одному заряді (за європейським їздовим циклом NEDC). Очікується, що нова надбавка буде не такою істотною. За словами шефа з розвитку BMW Клауса Фройліха, які приводить Welt am Sonntag, BMW i3 не стане змагатися з електрокарами інших марок, намагаючись обійти їх за автономністю хоч би на декілька кілометрів, оскільки в цьому немає практичного сенсу. Замість цього баварський автовиробник збирається запропонувати покупцям моделі з різним діапазоном.

На початку цього місяця компанія BMW оголосила, що за три роки існування суббренду BMW i сукупні продажі еко-моделей перевищили 100 тис. одиниць. Найбільші результати показав хетчбэк i3 – він розійшовся тиражем більше 60 тис. екземплярів. В 2017 році баварський бренд збирається продати сумарно 100 тис. електрокарів и гібридів, тоді як до 2025 року частка «зелених» авто у загальних продажах компанії повинна скласти від 15 до 25%.

Via: Welt