Компанія Lucid Motors опублікувала відео, в якому 1000-сильний електрокар Air розганяється до 377,29 км/год. У квітні виробник показав, як цей автомобіль набирає 350 км/год, проте тоді, як виявилось, швидкість була обмежена електронікою. Новий результат – це реальна максимальна швидкість цієї машини без обмежувача.

Випробування проходили на швидкісному овалі в Огайо. У заїзді брав участь тестовий прототип, в програмне забезпечення пневматичної підвіски якого були внесені зміни для коректної роботи на віражі при украй високій швидкості. Також інженери прибрали електронний обмежувач швидкості.

У компанії Lucid Motors стверджують, що незважаючи на високий результат, це не фінальна максимальна швидкість, яку може отримати серійний автомобіль. На який показник виробник розраховує, представники марки доки не уточнюють.

люсид моторс електромобиль

Електрокар Lucid Air показали минулого року. Седан отримав два електромотори сумарною потужністю 1000 сил, які дозволяють набирати «сотню» приблизно за 2,5 с. Раніше також передбачалося, що максималка машини складе 315 км/год.

У серійного автомобіля будуть два комплекти акумуляторів, місткість яких може досягати 100 або 130 кіловат-годин. У останньому випадку автомобіль зможе проїздити без підзарядки до 640 км.

Товарний Lucid Air з’явиться наступного року. Вартість моделі – від 60 до 165 тис. доларів.