На початку серії другого сезону шоу The Grand Tour, прем’єра якої відбулася 8 грудня, журналісти Джеремі Кларксон, Річард Хаммонд і Джеймс Мей протестували бензиновий суперкар Lamborghini Aventador S, гібридний Honda NSX і електричний Rimac Concept One. При старті з місця Rimac здобув переконливу перемогу, залишивши обидві машини з ДВЗ боротися один з одним.


Шоу-мени також виміряли час проходження кола по гоночній трасі. Щоправда, умови для машин були рівнозначні. Для об’єктивної оцінки потрібно, щоб автомобілі тестувалися не тільки на одній трасі, але і одним, причому професійним пілотом. Тут ця умова була порушена – кожен журналіст повинен був пілотувати «свій» суперкар. Більше того, Джеремі Кларксон відмовився їхати коло за кермом Lamborghini, посилаючись на те, що через високий зріст він в шоломі не поміщається за кермом. У підсумку в Aventador S коло проїхав професійний гонщик, який до того ж є штатним тест-пілотом Lamborghini. Його час 1 хв 10,4 с. Джеймс Мей за кермом Honda NSX подолав той же шлях за 1 хв і 24 с. Річард Хаммонд пілотував Rimac, проїхав коло за 1 хв та 14,7 с. Різницю в 4,3 секунди цілком можна пояснити недостатньою майстерністю самого Хаммонда, про яку можна судити по тому факту, що відразу після фінішу він не вписався в наступний поворот і розбив машину – на щастя травми, отримані самим журналістом, виявилися незначними.

Rimac Concept One – це хорватський суперкар, представлений у 2013 році. На той момент він став найшвидшим серійним електрокаром в світі. У наступному році компанія обіцяє створити ще більш потужну і швидку модель – її тизер вже показали.