В минулому компанія Volvo заявляла про розробку власного електромобіля. Планувалося, що першій серійні електрокари від Volvo з’являться за декілька років – ближче до 2020-го. А основою для них стане «40-ва серія», що наразі готується до зміни покоління. Напрацювання по Volvo 40-серії були продемонстровані на прикладі двох концептів – Volvo 40.1 (кроссовер) та Volvo 40.2 (ліфт-бек, на головному фото); саме для них очікувалась поява версії «на батарейках».

Однак все виявилось навіть більш цікаво. Компанія Volvo розробляє спеціальну платформу МЕР (Modular Electrification Platform), що є модульною та надає змогу створювати електрокари різних класів і розмірів. Це натяк, що окрім електромобілів, схожих на Volvo 40-ї серії, варто очікувати й інших моделей. Крім того, стало відомо, що компанія планує виробляти електрокари з АКБ на 100 кВтг. В такому випадку з урахуванням середнього розміру та ваги майбутніх Volvo 40-ї серії (це клас Tesla Model 3) – можна очікувати на пробіг в 500 км від одного повного заряджання; адже стільки можуть проїхати більші і важчі моделі Tesla.

Наразі Volvo слугує ще одним прикладом того, що електромобілі стають все більш масовими і на них поступово переорієнтовуються виробники традиційних авто.

Via: Electrek