Компанія Hyundai розробляє нову платформу, призначену спеціально для виробництва електромобілів. На ній побудують декілька моделей з великим запасом ходу, що відносяться до різних сегментів ринку. Про це ЗМІ розповів старший віце-президент Лі Кі-сан, який відповідає в Hyundai і Kia за автомобілі з нульовим рівнем шкідливих викидів.

За словами топ-менеджера, створення нової архітектури вимагає значних інвестицій, але вона потрібна для підготовки до майбутнього. У Hyundai розраховують, що до 2025 року одне з десяти проданих авто буде електрокаром.

Передбачається, що нова платформа дозволить використовувати акумуляторні батареї великої місткості. При цьому вона буде влаштована так, що в салоні автомобілі стануть якомога більше просторими. Першим її отримає електричний кросовер Hyndai, який повинен побачити світ в 2018 році. У тому ж році свій позашляховик повинна представити і Kia. Як очікується, запас ходу корейських електрокарів складе понад 300 км. Згодом виробник має намір робити електромобілі з пробігом в 500 та 600 км.

Hyundai також має намір додати електромобіль в сімейство своїх преміальних моделей, які продаються під суббрендом Genesis. Новинка поступить в продаж в 2021 році.

У групи Hyundai-Kia вже є одна платформа, створена спеціально для «зелених» машин. Вона лежить в основі хетчбека Hyundai Ioniq і кросовера Kia Niro. Обоє ці моделі розраховані на три типи альтернативних силових установок – гібридну, плагін-гібридну і повністю електричну.

Via: Reuters, OE24