У рамках підготовки до початку серійного виробництва електромобіля Model 3 компанія Tesla повністю переробила свій онлайн-конфігуратор. Віднині назва модифікації Model S та Х не прив’язується до місткості встановленої батареї – замість цього пропонуються три фіксовані пакети оснащення: Standard, Premium і Performance. Ці комплектації відповідають колишнім індексам 75 (75 кіловат-годин, задній привід), 100D (100 кіловат-годин, повний привід) і P100D (спортивний варіант попередньої моделі).

Моделі 90D в цьому списку немає, оскільки з 8 червня Tesla перестане приймати замовлення на електромобілі з акумулятором на 90 кіловат-годин через падіння їх популярності у зв`язку з появою 100D/P100D. Враховуючи, що цієї весни виробник вже зняв з продажів 60-кіловатні електрокари, для Model S і Model X залишаться доступні тільки версії – на 75 і 100 кіловат-годин. При цьому будь-які опції, що не входять у вищезгадані зборки Standard, Premium і Performance, тепер позиціонуються як «апгрейд».

Минулого місяця Tesla розкрила характеристики Model 3, порівнявши свій новий доступний електрокар з Model S. Всього для Model 3 буде запропоновано менше 100 варіантів конфігурації, тоді як для Model S їх є більше 1,5 тис.

Via: InsideEVs