Компанія Faraday Future заявила про свій намір виступити в гонці по підйому на гору Пайкс Пік – Pikes Peak International Hill Climb. У заїзді по 20-кілометровій трасі з 156 поворотами і різницею висот між стартом і фінішем в 1,44 км візьме участь єдина модель марки – електрокросовер FF 91.

Спочатку передбачалося, що Faraday Future FF 91 виступатиме в класі серійних електромобілів, але налагодити виробництво компанія не встигла, тому її машину поставили в демонстраційний клас Exhibition. Таким чином, цього разу FF 91 не зможе кинути виклик ліфтбеку Tesla Model S P90D, який в 2016 році став чемпіоном в Electric Production Class, здолавши дистанцію за 11 хв 48,264 с.

Гонка на Пайс Пік відбудеться 25 червня. Faraday Future хоче використовувати це змагання як полігон для випробувань електричної силової установки і інших систем, якими оснащуватиметься товарний FF 91.

«Підйом на гору Пайк Пік – це ідеальне середовище для випробувань і подальшого удосконалення нашої електричної силової установки і систем охолодження», – говорять в компанії.

Автомобілем керуватиме головний інженер фірми Робін Шут. У рамках підготовки стартап опублікує серію відеороликів під загальною назвою Testing the FF 91 – перший з них представлений нижче.

Також, компанія презентувала відео тестування їх майбтнього кросоверу:

Via: InsideEVs