Chevrolet Bolt – наймасовіший електромобіль виробництва General Motors, який вийшов на ринок у 2017 році. На п’ятому році виробництва модель пережила рестайлінг та отримала «брата», який побудований на тій самій платформі – кросовер Bolt EUV (Electric Utility Vehicle).

Стандартний Bolt змінився істотно. У нього повністю нове «обличчя» з сучасною двоповерховою оптикою: зверху знаходиться лише смужка ДХВ, основний блок фар розташований трохи нижче. Панель в бампері на місці решітки радіатора виконана під колір кузова, щоб підкреслити – надходження повітря цьому автомобілю не потрібне, адже у Bolt немає ДВЗ.

Ззаду встановлені ліхтарі іншої форми, інше скло кришки багажника та бампер.

Інтер’єр – ніби від зовсім нової моделі. Дизайнери змінили передню панель, сидіння та навіть обшивку дверей, встановили кнопковий перемикач режимів руху замість звичайного важеля автомата.

Що стосується крос-версії Bolt EUV, то на перший погляд вона майже не відрізняється від Bolt EV. Так, кузов тут довший (4306 мм проти 4145 мм), як і колісна база (2675 мм проти 2600), однак стилістика ідентична. І лише при уважному порівнянні двох модифікацій «Болта» стає очевидно, що вони абсолютно різні. У них немає жодної спільної кузовної панелі! Як приклад відмінностей: фари складаються з двох окремих елементів, в той час як у звичайного Bolt це єдиний «двоповерховий» ансамбль.

А ось технічних відмінностей між побратимами немає. В обох випадках використовується електромотор потужністю 203 к.с. (360 Нм) і батарея ємністю 65 кВт*год. Така ж начинка встановлювалася і на дорестайлінгові версії електромобіля. Запас ходу – 416 та  402 км (кросовер трохи важчий за хетч, тому споживає небагато більше енергії). Електромобілі підтримують швидку зарядку потужністю 11 кВт, завдяки чому за 30 хвилин можна отримати плюс 150-160 км.

До базової комплектації включено комплекс Safety Assist, який стежить за перешкодами, автоматично гальмує та утримує електромобіль в обраній смузі. Водночас тільки для Bolt EUV доступний адаптивний круїз-контроль з другим рівнем автономності Super Cruise. Це перший Chevrolet з такою системою.

Разом з оновленням Bolt подешевшав: тепер він коштує від $ 31 995, тобто на $ 5 500 менше, ніж раніше. Bolt EUV стартує з позначки $33 995. Продаж у США почнеться влітку 2021 року.