У недалекому майбутньому електрокари Tesla можуть навчитися самостійно їздити в сервісні центри на обслуговування. Таку думку висловив бос німецького підрозділу Tesla Йохен Рудат в інтерв’ю виданню Manager Magazin.

«Наша [сервісна] інфраструктура росте відповідно до потреб клієнтів. Ми подвоїмо продажі Tesla [на німецькому ринку] і кількість сервісних центрів до 26 до кінця поточного року. Ми також більш ніж в два рази збільшимо кількість співробітників. На додаток, нашим автомобілям вимагається набагато менше візитів в сервіс відносно конкурентів. Оновлення програмного забезпечення у багатьох випадках замінює поїздку в сервіс. І я думаю про те, що стане можливим, коли моделі Tesla незабаром стануть повністю автономними. Вони будуть самі себе доставляти в сервісні центри», – розповів повідомив топ-менеджер.

На сьогодні Tesla пропонує автопілот для обох своїх моделей – хетчбека Model S і кросовера Model X. У 2016 році компанія випустила поліпшену систему з використанням восьми камер кругового огляду, 12 оновлених ультразвукових датчиків, модифікованого радара і комп’ютера. Для «бюджетного» електрокара Model 3 автопілот теж буде доступний, при чому раніше повідомлялось.

Via: Manager Magazin