Новоутворений підрозділ з випуску електромобілів Toyota особисто очолить президент компанії Акіо Тойода. Таким чином виробник демонструє серйозність своїх намірів в напрямі, в якому Тойота поки що відстає.

Разом з очільником марки в новому підрозділі керівні посади займуть два виконавчих віце-президентів компанії – Мітсухіса Като і Шигекі Терасі, які також є членами ради директорів Toyota. Крім того, на керівну роботу в новий підрозділ також направлений провідний інженер проектів Prius Кодзі Тойосіма.
Як повідомляє Тойота, таке кадрове рішення дозволять прискорити розробку електромобілів. Зокрема, президент компанії зможе безпосередньо спостерігати за роботою підрозділу і швидко приймати потрібні рішення.

Інформація про формування окремого крила з розробки електрокарів Тойота з’явилася в японських ЗМІ на початку цього листопада. Тоді повідомлялося, що масове виробництво машин на електротязі компанія розпочне до 2020 року. Очікується, що електрокари Toyota матимуть запас ходу більше 300 км і будуть побудовані на архітектурі седана Corolla або на базі гібрида Prius.

Via: Inautonews, Automotive News