Відомий шильдик GTI, яким Volkswagen прикрашає заряджені версії своїх машин, в майбутньому з’явиться і на електромобілях. Про це виданню Auto Express повідомив директор марки з продажів і маркетингу марки Юрген Стакманн.

За словами топ-менеджера, компанія збирається переосмислити концепцію GTI, застосувавши її до електрокарів. Він підкреслив, що у Volkswagen вже є усі технології для випуску особливо потужних і швидких електрокарів. Мова про майбутні моделі, в основу яких ляже модульна платформа MEB, розроблена спеціально для автомобілів на електричній тязі. Їх серійне виробництво німці налагодять до кінця поточного десятиліття, а доки демонструють на різних автосалонах прототипи сімейства I.D.

Так, минулої осені в Парижі дебютував 170-сильний хетч – компактний як Golf, але просторий як Passat, а в Детройті відбувся дебют 369-сильного повнопривідного мінівена I.D. Buzz з електромоторами на кожній осі. Обидва концепти, окрім електричної силової установки, оснащено автопілотом, який піде в серію до 2025 року, і рядом мережевих технологій нового покоління.

Найближчим часом Volkswagen повинен показати ще декілька концептів I.D.

Via: Auto Express