Американський стартап Bollinger Motors показав перше зображення подовженої версії свого позашляховика B1. Збільшення колісної бази на 23 см дозволило встановити на машину п`ятидвірний кузов з двома додатковими задніми дверима.

За словами засновника і натхненника проекту Роберта Боллінджера, він із самого початку мріяв про таку версію, проте на перше місце все ж ставив геометричну прохідність, яка у короткої «трьохдвірки» краще.
З двома додатковими дверима габаритна довжина позашляховика складає 4 039 мм, а колісна база – 2 896 мм. Дорожній просвіт автомобіля залишився без змін – від 25 до 51 см!

Bollinger B1 був представлений наприкінці липня 2017 року. Цей позашляховик спочатку припускав два типи кузова – трьохдверний універсал та дводверний пікап. П`ятидвірка поступається оригінальній моделі лише за одним офф-роуд параметром – кутом рампи (кут перекату), який знизився з 33 до 31 градуса. При цьому кути в’їзду і з’їзду залишилися незмінними, як і кліренс.

Силова установка залишилася тією ж. Автомобіль оснащується двома електромоторами – по одному на кожну вісь – загальною потужністю 360 к.с. Для більш довгої версії також пропонуватимуться два типи батарей – на 60 або 100 кВтгод, щоправда запас ходу через збільшену масу по ідеї повинен знизитися. Оригінальний B1, до речі, може проїхати на одному заряді 100-кіловатної батареї до 320 км.

Нині Bollinger Motors готує свою першу модель до виробництва. Компанія планує відкрити передзамовлення на електромобіль вже у 2018 році.