Компанія Audi вже як декілька років готує купеподібний електричний седн e-tron GT і поки що офіційно його не презентували (якщо не враховувати прототип). Проте, модель вже запустили в серію: компанія оголосила про початок виробництва у місті Неккарзульм.

Завод Böllinger Höfe працює у режимі «вуглецевої нейтральності», тобто отримує всю необхідну енергію з відновлюваних джерел. Водночас процеси, в яких уникнути шкідливих викидів поки не можна, компенсуються за рахунок так званих кредитів: іншими словами, Audi платить за право забруднювати довкілля. За планом, що існує, через п’ять років так будуть працювати всі її підприємства по всьому світу.

У Audi відзначили, що змогли поставити e-tron GT на конвеєр у встановлені терміни, незважаючи на складнощі, викликані пандемією. Повністю машину розсекретять найближчим часом, а прийом замовлень відкриють наступної весни. На європейський ринок седан надійде в другому кварталі, а незабаром після цього добереться і до США. Очікується, що вона буде коштувати трохи дешевше, ніж Porsche Taycan, що побудований на тій самій платформі.

Цікаво, що e-tron GT – перший електромобіль Audi німецького виробництва: кросовери e-tron і e-tron Sportback роблять в Бельгії.