Американо-канадський стартап Dubuc Motors оголосив про плани розпочати в 2018 році виробництво своєї першої серійної моделі – електричного суперкара Tomahawk. Одночасно компанія розкрила характеристики цього автомобіля, які дійсно вражають.

Основою електромобіля слугує карбонове шасі. На ньому закріплені кузовні панелі, які також зроблені з карбону. Силова установка стартує від місткої 100-киловатної батареї – такої ж потужності, як у топових Tesla. Чотири мотори сумарною потужністю в 800 к.с. обертають усі чотири колеса.

tomahawk-e1454021712789

Сукупний крутний момент електродвигунів досягає 1355 Нм. Завдяки цьому розгін до 100 км/год займає у Tomahawk всього 2 с в гоночному і 4 с в дорожньому режимі.

В оснащення Tomohawk увійшли системи  ухилення від зіткнень та аварійного гальмування, а також «жива» камера на 360 градусів. Салон розрахований на 4 людини, в пердній та задній частинах автівки знаходяться багажні відсіки.

Компанія Dubuc Motors уперше заявила про себе кілька років тому, представивши проект Tomahawk і почавши збирати за допомогою краудфандінга необхідні для виробництва 25 млн доларів. Зараз в стартапі говорять, що знайшли сотні інвесторів. Назва фірми походить від прізвища співзасновника і головного конструктора Маріо Дубака.

Via: Electrek