Audi опублікувала декілька фотографій, що демонструють тягові здібності її електричного кросовера – e-tron. На зображеннях показано, як замаскований прототип везе за собою трейлер, в якому знаходиться ще один електромобіль – ексклюзивний суперкар e-tron Vision Gran Turismo.

На жаль, виробник не повідомив – причіп якої маси здатний тягнути e-tron. Усіх охочих особисто переконатися в можливостях електропозашляховика компанія запрошує на щорічний фестиваль Volkswagen Group, який пройде з 9 по 12 травня біля озера Вертер-Зе в Австрії.

электромобиль-Ауди-е-трон-прицеп

Серійне виробництво Audi e-tron стартує цього літа на заводі в Бельгії. Як і концепт e-tron quattro 2015 року, товарний електромобіль отримає батарею місткістю в 95 кВтгод. Її заряду, який можна повністю відновити усього за півгодини за допомогою 150-кіловатного пристрою, повинно вистачати на 400 км за новим циклом WLTP.

Раніше цієї весни глава Audi Руперт Штадлер оголосив, що в Німеччині e-tron коштуватиме від 80 тис євро. Продажі на європейському ринку стартують наприкінці цього року. У Норвегії, де модель стала доступна для замовлення ще рік тому, на неї надійшло вже понад 3 тис. заявок з частковою передплатою.