(Фото: гібридний концепт Infinity, презентований в 2012 році)

До кінця десятиліття Infiniti виведе на ринок повністю електричну спортивну модель. Як розповів журналу Autocar бос японської марки Рональд Крюгер, виробник вже побудував готовий прототип електрокара. Шеф марки протестував новинку і залишився нею задоволений.

Щоб проект «довести до розуму», інженерам бренду необхідно приблизно три роки. Це пов’язано з тим, що електрокар Infiniti розробляється з чистого аркуша : в компанії вирішили не використовувати технології електричних прототипів, які були представлені кілька років тому, а також відмовилися від електрифікації якої-небудь існуючої моделі. Таким чином, японці хочуть випустити електрокар, який буде принципово новим автомобілем.

В той же час топ-менеджер повідомив, що в Infiniti охоче скористаються напрацюваннями материнської фірми Nissan, що має у своєму пакеті величезний досвід щодо розробки машин на електротязі. «Ніссан має багато інженерних рішень, які ми могли б застосувати», – підкреслив Крюгер.

В2012 року Infiniti показала два EV-концепта – Emerg-e і LE. Обидві машини були не що інше, як звичайні шоу-кари – їх завдання полягало лише в тому, щоб продемонструвати бажання бренду розвивати екологічні технології.

Via: Autocar