Від часу презентації і до сьогодні точна ємність акумуляторів Tesla Model 3 була невідома – виробник намагався «перевчити» всіх говорити про запас ходу загалом, ніж про окремі цифри відносно АКБ. Проте це призвело до появи чуток про ємність АКБ, через що Ілон Маск був вимушений уточнювати інформацію. Отже, згідно його слів, базова версія Tesla Model 3 отримає АКБ близько 50 кВтг, а версія Tesla Model 3 Long Range – АКБ на 75 кВтг.

Під час заяви сплили й інші цікаві деталі. Так, виявляється що наразі вартість 1 кВтг в акумуляторі Tesla складає близько $150; тобто менша АКБ коштує приблизно $7 500, а 75-кіловатна АКБ – трошки більше $11 тис. Це важливо, адже від вартості акумулятора залежить загальна собівартість електрокара Tesla Model 3 і, відповідно, загальний прибуток при його виробництві. Що, в свою чергу, важливо для компанії, яка за свою історію лише в двох кварталах отримувала прибуток, а інші періоди часу має витрати та працює в «мінус», витрачаючи гроші інвесторів, що вірять у майбутній успіх Tesla. Цей успіх, постійний прибуток, фінансову стабільність має забезпечити саме Model 3.

Інші характеритики та деталі про комплектації бюджетного автомобіля від Tesla були вже відомі і ми писали про них раніше.

Крім того, для порівняння буде цікаво знати, що Nissan Leaf другого покоління отримає батареї на 40 і 60 кВтг, про що стало відомо нещодавно.