tesla-model-y-электро

Глава компанії Tesla Ілон Маск обговорював днями в Twitter особливості нового седана Model 3 і побіжно підтвердив плани компанії щодо випуску четвертої моделі. Відповідаючи на питання, чи складуться імена моделей Tesla в абревіатуру S3XY, Макс заявив: «Так, усе правда – Model Y з’явиться через декілька років. Ну, повинна принаймні».

Tesla Model Y буде кросовером побудований на базі Model 3 – тобто стане компактніше і доступніше за свого старшого брата Model X. При таких початкових даних Model Y повинна стати дуже популярною і масовою машиною. При цьому новинка отримає двері «крило сокола» – як у Model X.

Tesla Model 3 з батареєю мінімальної місткості зможе проїжджати близько 350 км. Очікується, що цю ж відстань зможе долати і базова версія Model Y, але унаслідок збільшеного кліренсу і збільшеного аеродинамічного опору місткість акумулятора буде збільшена, що відобразиться на вартості електромобіля. Ціна на седан складає 37 тис. доларів в базовій комплектації, тоді як кросовер обійдеться на декілька тисяч доларів дорожче.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось, що лише 12% покупців обирали базову версію Model 3, найчастіше обираючи такі опції, як збільшена батарея, функція автопілоту та повний привід.

Via: Teslarati

 • Sergii T.

  ошибка.
  1. автопилот будет в базе на всех моделях тройки. маск заявлял об этом неоднократно.
  2. полный привод (второй двигатель) на тройке пока не планируется, по крайней мере в дорестайле.

  • Ruslan Khorin

   1) Він буде в базі, але за нього потрібно буде заплатити, щоб ним користуватись. Інакше він може використовуватись лише, наприклад, для самостійного відвідування сервісу (була така інформація.) Але плата має бути додаткова, як за опцію.
   2) не вірно, повний привід планується, але спочатку буде вироблятись Модел 3 з заднім. А вже через 6-9 міс буде повний привід
   http://e-move.com.ua/tesla-model-3-novi-podrobyci-vid-ilona-maska/

   • Sergii T.

    Речь же шла о опциях при заказе. Таких опций там нет. Вы сами пробовали предзаказать теслу 3 ? А то весь спор ниочем.

    • Ruslan Khorin

     Нові Тесла Модел С теж оснащуються автопілотом. Але доступний він лише для тих, хто оплатив цю опцію. Можете подивись це на сайті Тесла.

     У Модел 3 Буде така ж ситуація. І платити за опцію потрібно буде ОКРЕМО. А на разі мова йде взагалі саме про опитування, як проводили на одному з сайтів, де майбутні власники як раз і вказували бажання заплатити за автопілот, як за опцію.
     Іншими словами, за 35 тис доларів камери і сенсори будуть встановлені, але ними не можна буде користвуватись, бо це опційна функція.