Компанія Tesla розробить електрокар Roadster нового покоління. Про це у своєму Twitter повідомив глава компанії Ілон Маск, відповідаючи на питання одного з користувачів. За його словами, автомобіль вийде «через декілька років».

Раніше повідомлялося, що новинка дебютує в 2019 році. За неофіційними даними, Roadster стане більше і потужніше за Тесла Родстер першої генерації, що випускалася в 2008-2012 рр. Дизайн новинки нагадуватиме Model S і Model 3. Автомобіль побудують на тій самій платформі, що і Tesla Model 3. При цьому електрокар отримає потужнішу силову установку в порівнянні з попередником.

Варто відзначити, що цього літа компанія Tesla випустила програму оновлень для електрокара Roadster першого покоління. Після доопрацювання запас ходу автомобіля збільшився на 35% і складає 547 км. Раніше цей показник дорівнював 394 км. Пакет доопрацювань коштує 29 тис. доларів. Для того, щоб його пробрести, клієнтам необхідно внести передоплату у розмірі 5 тис. доларів. Машина комплектується новою батареєю підвищеної місткості. Окрім цього, у рамках програми оновлення фахівці встановлюють заново модуль силової електроніки.

Via: Twitter