ДП Енергоринок, яке займається продажем електроенергії розподільчим компаніям (обленерго та незалежним постачальникам), вирішило поповнити свій автопарк 4 новими електромобілями Hyundai Ioniq Electric. До цього це вже зробили державні компанії УКРЕНЕРГО, НБУ та приватна ДТЕК.

 

Електрокари Hyundai Ioniq Electric оснащені батарею ємністю 28кВтгод, проїжджають 200-250 км на одному заряді. Для підзарядки батареї в авто є два порти. Один порт призначається для швидкої зарядки – суперчарджера, який здатний зарядити ємність батареї до 80% за 23 хвилини, а другий –  для підключення прискорених зарядних станцій. В комплекті з автомобілем також йде штатний зарядний пристрій для звичайної розетки, котрий повністю заряджає машину за 10 годин.

Окрім електромобілів, компанія придбала прискорені зарядки для них – німецькі чарджери ChargeU Base Type 2. Такі пристрої забезпечують максимальну потужність заряджання: у випадку з Hyindai Ioniq Electric шидкість зарядки становить 7,4кВт/годину (до 4 годин на повну зарядку).

Via: ChargeU