Услід за планами консорціуму автоконцернів BMW, Daimler, VW Group і Ford побудувати 400 надшвидких зарядних станцій енергетична компанія Eon оголосила про свій намір розширити свою мережу зарядки електромобілів до 10 000 точок по усій Європі до 2020 року.

За словами представників фірми Eon, їх плани залежатимуть від розвитку партнерських стосунків. Можливо, за наступні два роки вони перевищать план в 10 000 зарядних пунктів. На даний момент у компанії вже є угода з данською електромобільною компанією Clever, з якою вона розгортатиме мережу зарядок на ключових автомагістралях Європи. На території Німеччини Eon співробітничає з місцевими брендами Tank і Rast. Німецькі власники EV отримали можливість подорожувати від Фленсбурга на півночі до Мюнхена на півдні завдяки мережі надшвидких зарядних точок по трасі.

Найшвидший з пунктів зарядки від Eon по потужності еквівалентний американським Tesla Supercharger. Він забезпечує потужність 150 кВт. Цього досить, щоб зарядити акумуляторні батареї електромобіля за півгодини на 300 кілометрів ходу.

На даний момент Eon володіє 6000 пунктів зарядок в Європі. Компанія прогнозує прискорення «точки неповернення», коли електромобілі стануть основним транспортом для людей.