Засновники естонського стартапа Nobe розповіли подробиці про свій перший електромобіль – модель Nobe 100. Як пише видання Autoblog.com, це буде триколісний повнопривідний електрокар з ретро-дизайном, мотори в якому будуть заховані усередині кожного з коліс.

Проект Nobe розпочатий ентузіастами з Естонії ще два роки тому. Його мета – побудувати зручний, компактний, доступний електрокар, який при цьому стане привертати не менше уваги перехожих, ніж дорогий суперкар. Саме тому ставка була зроблена на ретро-дизайн.

nobe-three-wheels-

Максимальна швидкість новинки складає 110 км/год, при цьому розгін з 0 до 96 км/год займає у Nobe 100 всього 5,9 с. Запас ходу на одному заряді – 220 км, а сама зарядка займає лише 2 год.

У розмові з виданням, керівництво Nobe назвало зразкову вартість свого електрокара – 34 тис. доларів. Виробництво планується розпочати у  2020 році, проте спочатку потрібно знайти для цього кошти. Судячи з усього, Nobe готові прийняти інвестиції буквально від кожного і активно закликають витратити на проект власні гроші прямо на своєму сайті.