Власники електромобілів вперше виявилися більш задоволеними економністю своїх машин, ніж господарі бензинових автомобілів. Такий висновок міститься у новому дослідженні агентства JD Power по японському ринку –  J.D. Power 2019 Japan Automotive Performance, Execution and Layout (APEAL).

Рейтинг J.D. Power не враховує «паспортні дані» авто, він спирається суто на думку автомобілістів (суб’єктивний показник), яким потрібно відповісти на декілька питань, пов’язаних з двома критеріями  – запас ходу між заправками / зарядками та витрата палива / енергії. І якщо у випадку з першим критерієм електрокари все ще помітно відстають від середнього показника по промисловості (6,07 бала проти 6,5 з 10), то по витраті вони вже обійшли машини, оснащені ДВЗ (6,75 бала проти 6,26).

Загальний індекс ефективності для електромобілів в дослідженні J.D. Power склав 644 бали з 1000 можливих, в той час як середній по всій промисловості  – 636 балів з 1000 можливих. Таким чином, електрокари  в цілому оцінюються своїми власниками як більш ефективні у порівнянні з бензиновими та дизельними авто.