Цікаву статистику опублікував портал Green Car Reports, що зараз вивчає зараз ринок нових авто в США. Жителі цієї північноамериканської країни в 2019 році все ще рідко купували електрокари: частка ринку EV в Штатах становить незначні 1,6%. Але що цікаво: це більше, ніж частка автомобілів з механічною коробкою передач!

Всього 1,1% нових авто в США мають три педалі. Епоха «механіки» вже добігає кінця. Навіть на ринку ТС половина нових авто оснащена автоматичними коробками передач, хоча майже всі лідери продажу – це бюджетні авто малого класу. Ентузіасти, які віддають перевагу «тримати все під своїм контролем», обурюються. Зітхання відчаю почалися і на сайті BMW Blog: шанувальники класичних потужних BMW все ще віддані механічних коробок передач.

Автомобільний ринок США – найголовніший противник механічних коробок передач. Американці вже давно вважають за краще «автомати», а в останні роки ще й автономні системи керування. Перші автопілоти на легкових авто теж тестують в США. Напевно, водійське місце остаточно перетвориться на пасажирське  крісло спочатку по той бік океану і лише потім в Азії та Європі.