Компанія Faraday Future опублікувала нові відеотизери електрокара, світова прем’єра якого відбудеться на початку наступного року.

У одному з роликів показаний інтер’єр новинки, чиє ім’я як і раніше доки не розкривається. Підпис до відео свідчить, що крісла автомобіля «Кинуть виклик гравітації», а при їх створенні інженери Faraday Future надихалися досвідом космічного агентства NASA.

У іншому тикері показано, як традиційні зовнішні дзеркала міняються на відеокамери. «Дзеркала можуть попередити, але вони не можуть врятувати вас. Вони можуть відображати, але вони не можуть реагувати», – так підписаний цей ролік. Судячи зі всього, новинка отримає такі камери, хоча поки що вони дозволені лише в Японії.

Прем’єра моделі Faraday Future відбудеться 3 січня 2017 року, її публічний показ пройде в Лас-Вегасі у рамках Виставки споживчої електроніки (CES). Передбачається, що це буде кросовер з автопілотом і запасом ходу близько 500 км.

Раніше Faraday Future оприлюднила декілька подібних тизерів, в яких був продемонстрований прототип машини, а згодом – її екстер`єр. / Крім того, раніше електрокар FF позмагався у швидкості з Tesla, Bentley и Ferrari.

Via: Teslarati, paultan