Електромобільний стартап Faraday Future (FF) розкрив дизайн своєї другої моделі. Це буде ще один кросовер – за розмірами трохи менший від флагманського FF 91. Судячи за ескізом, продемонстрованим на зустрічі з постачальниками, новинка отримає більш агресивну зовнішність. Передбачається, що її випуск налагодять на тому ж орендованому заводі у Хенфордффі, де збиратимуть і FF 91.

Зустріч з постачальниками FF провела у своїй штаб-квартирі в Каліфорнії. У недовгій історії бренду це перший подібний захід, в якому взяли участь близько 200 осіб, що представляють більше 100 компаній, у тому числі – Bosch, LG Chem, Fuji Technical & Miyazu, Velodyne, Ricardo, and Fanuc. Старший віце-президент FF з виробництва Даг Рекхорн повідомив присутніх, що підготовка підприємства на початок виробництва FF 91 йде відповідно до встановленого графіка. Заявлена мета – поставити перші електрокросовери покупцям до кінця поточного року.

Днями видання Business Insider повідомило з посиланням на власне джерело в FF, що стартапу вдалося знайти деякого інвестора з Гонконгу, який вкладе в нього близько 1,5 млрд доларів. Автовиробник-стартап вже отримав 550 млн з цієї суми: 300 – на початку грудня і ще 250 – на початку лютого.

У грудні інше джерело повідомляло, що засновник Faraday Future Цзя Юетин зміг залучити в стартап 1 млрд доларів. Тоді ж стало відомо, що скандальний бізнесмен вирішив зайнятися цим своїм проектом ґрунтовно, офіційно очоливши його.

faraday-future-second-car-concept-electrocar