Електромобільна компанія Faraday Future повністю розсекретила свій перший серійний автомобіль. Презентація новинки відбулася на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі CES-2017.

Автомобіль отримав назву FF91. Як і очікувалося, ним виявився кросовер. Під час презентації у «Фарадей» заявили, що їх розробка являє собою «абсолютно новий вид», який може тримати людину «підключеним до світу».

FF91 отримав доволі завидні характеристики. Так, потужність його силової установки складає 1050 к.с. і 1800 Нм, що дозволяє машині розганятися до 100 км/год за 2,4 с. Як повідомив розробник, теоретично така динаміка означає, що електрокар здатний «обігнати гравітацію».

Запас ходу на одному заряді FF91 становить 378 миль (605 км) по циклу EPA. Якщо ж рухатися постійно зі швидкістю до 55 миль/год (88 км/год), цей показник зросте до 482 миль (771 км). «FF91 спроектований таким чином, що дозволяє забути про тривоги щодо діапазону», – підкреслили в компанії.

FF91 оснастили автопілотом. Система покладається на 10 камер, 13 радарів, 12 сенсорів, а також LIDAR. Крім того, електромобіль укомплектували камерами замість бокових дзеркал, а також безліччю різних систем.

FF91 має надійти у виробництво в найближчому майбутньому, а в 2018-му повинні початися перші поставки новинки. Ціна поки що не оголошується, але швидше за все вона перевищить 100 тис. доларів. В даний час Faraday Future приймає попередні замовлення: для отримання права першочегового отримання необхідно внести суму в розмірі 5 тис. доларів, крім того на сайті компанії можливо також здійснити звичайну безкоштовну резервацію автомобіля.

Via: Reuters, The Verge