Китайці оголосили про створення нової компанії з виробництва преміальних електромобілів – Gyon. Презентація першого автомобіля бренду відбудеться 8 серпня в Лос-Анджелесі.

Найбільшим інвестором Gyon прямо називається китайська компанія Sitech, яка, в свою чергу, є “дочкою” концерну FAW – видатного автовиробника з КНР. Таким чином, Gyon – це, по суті, підрозділ FAW для випуску дорогих електрокарів.

Для нового електрокара виробник обіцяє запас ходу у 500-700 км, розгін до 100 км/год менш ніж за 4 с. Судячи з єдиного зображення новинки, це буде щось подібне до конкурента Tesla Model S.

З інших подробиць відомо лише, що автівка отримає деяку просунуту операційну систему, а також “найсучасніший” автопілот виробництва Bosch. Партнером при розробці дизайну електрокара виступить американська компанія Gaffoglio Family Metalcrafters – взагалі-то вона спеціалізується на спорудженні концепт-карів для сторонніх автоконцернів.

Цікаво, що Gyon – не єдиний стартап з виробництва преміальних електрокарів на гроші FAW. Раніше ми писали, що цей китайський автоконцерн інвестує в бренд Byton. При цьому на перший погляд Byton та Gyon виглядають прямими конкурентами.